hakkımızda

Biz Kimiz?

PROFESYONEL AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Voyage Global siz değerli müşterilerimize Ambalaj konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Felsefemiz sektöründe ilkeli çözümler üreterek, müşterilerimize kaliteli, yenilikçi ürünler üreterek üstün hizmet sağlayabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük kârımız olmuştur. Memnuniyet ilkesi çerçevesinde kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet çözümleri prensibimiz haline gelmiştir.

TASARIM

Firmanıza özgün kutu ve ambalaj tasarımları yapıyoruz.

PLANLAMA

Tüm süreçlerde doğru bir iş akışı ile zamanında üretim yapıyoruz.

ÜRETİM

İşimizi seviyoruz ve yüksek kalitede ürün üretiyoruz.
Voyage Global, sahip olduğu tecrübe ve güçlü iş ağını kullanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını rekabetçi fiyatlar, yüksek hassasiyet ve dünya standartlarında kaliteyle karşılayabilmektedir.
Firmamız, gıda / fastfood sektörleri için pizza kutuları, floekso kutular ve ofset baskılı kutu çalışmaları üretmektedir. Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizi memnun edebilmek için üretim süreçlerinde yenilikleri ve teknolojiyi ön planda tutmaktayız. Bu nedenle, rekabetçi fiyatlar ve kaliteli üretim anlayışıyla ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmaktayız.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

AMBALAJ BİZİM TUTKUMUZDUR.

Dünya standartlarında birinci sınıf ofset baskı hizmetleri sunmaktayız.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Üretim merkezimiz İstanbul`da bulunmaktadır. Markanız için özel tasarımlar ile istediğiniz ölçülerde kutu ve ambalaj üretebiliriz.
PLANLAMA
0%
TASARIM
0%
KALİTE-KONTROL
0%

PLANLAMA

Baskı Öncesinde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda malzeme, grafik tasarım ve kesim üzerine hazırlık yapmaktayız.

ÜRETİM

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra prova baskı alarak renk, malzeme ve kalite açısından ölçümler yapmaktayız.

TEKNOLOJİ

Müşterilerimizin doğru ürüne doğru zamanda ulaşmasını sağlayabilmek adına yüksek kalite de hassasiyetle çalışmaktayız.